با خدمات ما آشنا شوید...

با گسترش ساخت و ساز شهری، استفاده از تراس و یا پشت‌بام برای ایجاد فضایی دلنشین و گسترش فضای موجود، می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

شرکت پیشگامان با داشتن تیم مشاوره، طراحی و اجرای باتجربه و مجرب در زمینه تراس گاردن و روف گاردن و با رعایت کلیه الزامات لازم همانند عایق‌بندی مناسب و استفاه از متریال روز، فضایی متفاوت و زیبا را برای شما خلق می‌کند.

طراحی و اجرای تراس گاردن و روف گاردن

استفاده از دیوار سبز و فلاورباکس چه در فضای داخلی و چه در فضای بیرونی می‌تواند در کنار زیبایی احساس طراوت و زندگی را ایجاد کند.

بهره‌گیری مناسب از این دو المان در کنار سایر المان‌های محیطی صرفا با مشاوره و طراحی حرفه‌ای، ترکیبی ایده‌آل و چشم‌نواز را به همراه خواهد داشت.

تیم مشاوره و طراحی پیشگامان این امر را برای شما محقق خواهد کرد.

طراحی و اجرای دیوار سبز (گرین وال) و فلاورباکس

همواره آب و صدای آب به انسان احساس آرامش می‌دهد. به همین علت استفاده از آب‌نما در دکوراسیون داخلی و یا معماری منظر می‌تواند نقش به سزایی در ایجاد فضایی آرام و زیبا داشته باشد.

تیم طراحی پیشگامان با استفاده از این المان طبیعی تلاش می‌کند تا محیط و فضای شما را به سمت محیطی مطلوبتر برای گذران زمان تبدیل کند.

طراحی و اجرای آب نما

در نورپردازی علیرغم زیبایی و نیاز به استفاده از آن در صورتی که به درستی طراحی نگردد، ممکن است باعث آسیب به سلامت ساکنین و همچنین آلودگی نوری گردد.

از این رو شرکت پیشگامان با طراحی اصولی و دقیق و استفاده مناسب از نورهای مختلف تلاش می‌کند تا استفاده از نور علاوه بر زیبایی، باعث کاربردپذیری محیط، حفظ سلامت شما و جلوگیری از آلودگی نوری گردد.

نورپردازی محیطی و داخلی

شرکت پیشگامان در زمینه معماری منظر، محوطه سازی، روف گاردن و تراس گاردن خدمات زیر را نیز ارائه می‌دهد:

  • مشاوره، طراحی و اجرای نیمکت
  • مشاوره، طراحی و اجرای گلخانه
  • مشاوره، طراحی و اجرای استخر
  • مشاوره، طراحی و اجرای زمین بازی
  • اجرای باربکیو و چمن

برای مشاهده پروژه ها و سایر خدمات اینجا را کلیک نمایید.

اجرای نیمکت و چمن در معماری منظر، روف گاردن، تراس گاردن

همین الان با ما در ارتباط باش

شما می‌توانید در ساعات اداری با استفاده از دکمه زیر تماس بگیرید و یا شماره تلفن خود را در فرم روبرو وارد کرده تا کارشناسان ما در اولین فرصت باشما در ارتباط باشند.